Marek Płoucha

lekarz, coach, terapeuta, trener biznesu

Specjalizuje się w rozwoju kompetencji menedżerskich, umiejętności psychospołecznych i zarządzaniu sprzedażą.

Od ponad 20 lat tworzy i prowadzi szkolenia, zarówno wewnątrz dużych korporacji jak i dla klientów indywidualnych. Przez wiele lat związany z branżą farmaceutyczną. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie (zarządzał zespołami i wielomilionowym budżetem).

Licencjonowany Coach ICC od 2005 roku, Master i Team Coach EMCC od 2013. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i grupowym; biznesowym, interwencyjnym, executive i life coachingu.  Najbliżej mu do holistycznego pojmowania coachingu i człowieka. Wielką wagę przywiązuje do równowagi tego co fizyczne, z tym co psychiczne i duchowe.

 

Absolwent MBA (Master of Business Administration), absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ukończył 2 letnie Studium Psychologii Zorientowanej na Proces. Akredytowany konsultant Discovery Insights, akredytowany Coach Izby Coachingu, akredytowany konsultant Power Intelligence, licencjonowany Praktyk NLP.

Prywatnie ojciec dwójki dzieci. Pasjonuje się żeglarstwem morskim i narciarstwem pozatrasowym. Uwielbia gotować, szczególnie dania inspirowane dawną kuchnią polską i kuchnią basenu M. Śródziemnego. Regularnie uczy żeglarstwa morskiego. Przepłynął Ocean Atlantycki i opłynął Przylądek Horn.